Pracownia Saraj
Uncategorized

Pracownia Saraj

Ostatnio zastanawiałam się nad tym, jakie skutki wywołuje w moim życiu korzystanie z Internetu. Rozważałam zarówno te pozytywne, jak i te, których wpływ nie kwalifikuje się w kategoriach “dobre” i “rozwijające”. Dzisiaj chciałam się z wami podzielić jednym z tych pozytywnych skutków.
Uświadomiłam sobie, jak wiele dobra, ciekawych rozwiązań i motywacji do działania odnajduję na profilach, które obserwuję. Mówię tutaj zarówno o tych facebookowych, jak i (szczególniej) instagramowych. Dzięki nim mam kontakt z ciekawymi treściami, różnorodnymi wydarzeniami, podglądam wiele książek wartych przeczytania, poznaję wartościowych ludzi oraz widzę miejsca warte odwiedzenia.

img_20190316_1002356832267129866334612.jpg
Jednym z takich profili jest profil Sary Tchorek- Pracownia Saraj. Znajdziemy tam wiele inspirujących akwarelek. Piękne wydanie, delikatna kolorystyka i motywujący cytat to cechy, które opisują większość jej prac. Plakaty z modlitwami kierowane są głównie do dzieci, choć ja nie ograniczałabym tak mocno grupy odbiorców, bo plakaty ucieszą każde oko. Większy wybór prac tej autorki znajdziemy także na stronie fidodesign.
img_20190316_1001496502709045199953551.jpg
Dzięki korzystaniu z Internetu często odnajduję ciekawe grafiki, które zostają ze mną na dłużej, lub które zapisuję i przesyłam w formie plików multimedialnych do ważnych dla mnie osób. Często też na różnorodnych profilach mam możliwość spotkania się ze Słowem, modlitwą lub ciekawym cytatem, tak więc wychodzę z tych “spotkań” ubogacona. Myślę, że nikogo nie zdziwi fakt, iż to właśnie w Internecie szukam większości potrzebnych mi informacji. Pełni on także funkcję społeczną, gdyż często komunikuję się z innymi przy pomocy mediów społecznościowych i komunikatorów.
Uważam, że mądre korzystanie z Internetu może zaoferować nam dużo więcej korzyści niż zagrożeń. Warto docenić chociażby ogromny wpływ na rozprzestrzenianie się dobra, możliwość ujrzenia talentów innych osób oraz ich docenienie. A wy jakie profile chętnie oglądacie i które chętnie polecilibyście dalej?
Pracownia Saraj:
https://fidodesign.pl/producent/pracownia-saraj
https://www.instagram.com/pracownia_saraj/?hl=pl

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *