Uncategorized

Cuda świętej siostry Faustyny

LICh,
Często usłyszeć można pytania: “Gdzie jest Bóg?”, “Dlaczego pozwala na te wszystkie złe i trudne rzeczy dziejące się w moim życiu?”. Dzisiaj nie chciałabym odpowiadać na te pytania, lecz przekierować nasz wzrok w drugą stronę. Jest adwent, czas oczekiwania na przyjście Pana. I dziś chciałabym podzielić się z wami wrażeniami po lekturze książki “Cuda świętej siostry Faustyny” wydawnictwa WAM. W książce znajdziemy wiele świadectw wysławiających Boga, za dzieła, które uczynił w życiu wielu ludzi 🙂 

Pan przychodzi i działa w naszym życiu każdego dnia. Każdego dnia jest obecny w sakramentach- czeka na nasze przyjście, na choć chwilę adoracji, akt strzelisty. W każdej sytuacji naszego życia Pan chce być obecny i działać, często jednak to my nie chcemy wpuścić Go do naszego życia. W książce o cudach świętej siostry Faustyny znajdziemy wiele świadectw działania Pana Boga w życiu ludzi, którzy za wstawiennictwem świętej siostry Faustyny otworzyli serce dla Boga i prosili Go o Jego działanie w ich życiu. Znajdziemy w niej świadectwa uzdrowienia z chorób, poczęcia upragnionego dziecka, odzyskania wiary i wyrwania z sideł grzechów. Każde świadectwo rozpoczyna się od fragmentu z Pisma Świętego, co bardzo mi się podoba. Często lektura książki może przerodzić się w rozważanie danego słowa lub też dopomóc nam w doborze słów w trakcie modlitwy. To co można również docenić to forma wykonania, książka jest w twardej dobrze wykonanej oprawie, zaś wykończenie w środku jest proste, nieprzytłaczające i pozytywnie minimalistyczne 🙂 Na końcu książki znajdziemy zbiór modlitw do św. Faustyny.

Dzisiaj chciałabym Cię zachęcić do zaproszenia Pana do swojego życia, do wpuszczenia Pana do swojego serca z prośbą o uzdrawianie naszych ludzkich niedoskonałości. Poproś także o pomoc swojego anioła stróża, patronów oraz świętych bliskich Twojemu sercu. Niech ten czas adwentu, będzie rzeczywistym czasem przygotowania się do przyjścia Pana. Niech będzie czasem, w którym każdego dnia będziesz chciał się spotkać z Bogiem.

link do książki: https://wydawnictwowam.pl/prod.cuda-swietej-siostry-faustyny.10517.htm?sku=78511

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *